[Polish] III GetApple zakończone

Cześć,
16-go stycznia tego roku odbyło się już trzecie spotkanie miłośników komputerów Mac zwane GetApple w Warszawie, na ul. Brackieg 18 w klubie Studio 18. Moim zdaniem jest coraz lepiej, trzecie z kolei spotkanie było nad wyraz interesujące i można było się z niego wiele dowiedzieć.

Tematyką ostatniego spotkania był Mac w biurze oraz przygotowywanie prezentacji przy pomocy programu Apple Keynote z pakietu iWork. Omawialiśmy też programu, które są “niezbędne” dla świeżego switchera – te z gatunku darmowych oraz płatnych. Mi najbardziej do gustu przypadła prezentacja dotycząca Keynote oraz jak zwykle dyskusje, które rozgorzały po oficjalnej części.

Jeśli Was nie było, to żałujcie! No, ale następne spotkanie planowane jest już na luty, więc radzę już sobie rezerwować czas. Na prawdę warto!

Poniżej kilka fotek, reszta zdjęć zrobionych przez Olę na Flickr tutaj oraz na jej blogu tutaj. Zapraszam w imieniu prowadzących również na stronę Facebook.

One more thing. Bardzo fajny i przydatny bookmarklet do polepszania czytelności stron www. Mała rzecz, a cieszy. Sami spróbujcie tutaj.

Pamiętajcie też, że na stronie Apple znajdziecie samouczki do programu Keynote i całego pakietu iWork. Dodatkowo, na stronie Dona Mcallistera www.screencastonline.com znajdziecie całą gamę szkoleń do różnych programów na Maca. Zachęcam do jej odwiedzenia!

Advertisement
Explore posts in the same categories: Macintosh

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: